Národní Technické Muzeum

Výstava k 150. výročí založení „Spolku architektů a inženýrů v království Českém“.  

30. 10. 2015 Expozice stavebnictví a architektury v Národním technickém muzeu v Praze.

Ve spolupráci s Národním technickým muzeem v Praze bude, zejména pro mládež, uspořádána expozice týkající se stavebnictví a architektury. Ve vnějším výstavním prostoru mezi Letohradskou ulicí a budovou dopravní expozice NTM bude pro veřejnost připravena ve dnech 28. 10. – 1. 11. 2015 výstava současných stavebních strojů, kterou se budou reprezentovat významní dodavatelé staveb.

Dovolujeme si připomenout, abyste při příležitosti závěru oslav 150. výročí založení SIA vystavili své stavební stroje a zařízení a také tímto způsobem propagovali Vaši společnost. Po dohodě s Národním technickým muzeem je pro ten účel vyhrazen oplocený výstavní prostor za dopravní halou NTM a Letohradskou ulicí, který bude po celou dobu výstavy hlídán.
Plocha bude pro instalaci k dispozici od pondělí 26. října, demontáž bude v pondělí 2. listopadu 2015. Veřejná výstava bude otevřena ve dnech 28. 10. 2015 – 1. 11. 2015.

Prostor není neomezený, proto se na Vás obracíme s žádostí, abyste na adresu Kanceláře ČSSI (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)  laskavě oznámili,

  • jaké stroje nebo zařízení máte v úmyslu pro výstavu poskytnout,
  • jaký prostor byste potřebovali a
  • jakou část asi zabere vlastní instalace.

Uvítali bychom tuto informaci nejpozději do 30. září 2015, aby bylo možné včas zpracovat dispozice pro rozmístění vybrané mechanizace.

Jen pro pořádek uvádíme, že náklady spojené s touto prezentací jdou na Váš vrub.

Vedle toho sdělujeme, že vedení NTM projevilo zájem o stavební mechanizaci a zařízení, používané v začátcích určitých stavebních procesů. Ta by se stala součástí muzea stavitelství, které bude letos na podzim otevřeno v nově upravených prostorách kláštera v Plasích. Pokud takovým zařízením disponujete a rozhodnete se ho pro NTM věnovat, sdělte i toto laskavě Kanceláři ČSSI, která zprostředkuje potřebné jednání s vedením muzea.